Top.Mail.Ru
00:00:00

ПРЕМ’ЄРА НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ХIТА НА РАДIО «ШАНСОН ПЛЮС»: Михайло Грицкан — «БЕЗ ТЕБЕ СЕРЦЕ, НАЧЕ В КОМІ»

ПРЕМ’ЄРА нового хіта від Михайла Грицкана — «Без тебе серце, наче в комі». Ще до офіційного релізу пісня встигла заполонити мільйонів слухачів в інтернеті. Фрагмент приспіву миттєво «залетів» у рекомендації популярних соц.мереж та відгукнувся в серцях українців.

Це справжній хіт про кохання цієї осені. «Кожен з нас закохувався так, що перехоплювало дух, що всі думки були зайняти тією особливою людиною. А навіть на декілька хвилин розлуки здавалось, що серце зупиняється. Моя нова пісня саме про таке шалене кохання, від якого втрачаєш розум і без якого не можеш жити» — каже Михайло Грицкан.

Авторами «Без тебе серце, наче в комі» є Лариса Архипенко та Володимир Будейчук, які написали вже не одну пісню для Михайла Грицкана, зокрема хіт — «Чорний велюр», яка цього літа отримала нове звучання у дуетній версії з Народною артисткою України Катериною Бужинською.

Слухайте та завантажуйте «Без тебе серце, наче в комі» на всіх топових музичних майданчиках. Також є можливість почути її у виконанні наживо під час концертів Всеукраїнського благодійного туру «ВОЛЯ».

Оставить комментарий